publikováno: 2 / 1 / 2018

ScioŠkola Olomouc vás zve na Den otevřených dveří, který proběhne ve středu 10. 1. 2018 v čase od 9:00 do 12:00 v prostorách školy na Horním náměstí 8 v Olomouci. Budoucí žáci a jejich rodiče si mohou prohlédnout prostory školy, zúčastnit se výuky a poznat práci průvodců i dětí v jednotlivých třídách. Vedení školy i tým průvodců bude připraven zodpovídat vaše dotazy.

Pro zachování pohody a příjemné atmosféry během akce žádáme zájemce, aby svou účast předem nahlásili na adrese aneta.antlova@scioskola.cz.

Děkujeme a těšíme se na vaši účast.

Projekt Edison

Jsme rádi, že na naší škole vítáme 4 mladé inspirativní lidi z Brazílie, Turecka, Maroka a Ruska, kteří jsou s námi ve škole celé 2 týdny od 10. – 21. 9. 2018.

Toto je možné díky..