publikováno: 8 / 3 / 2018

ScioŠkola Olomouc vás zve na Den otevřených dveří, který proběhne ve čtvrtek 15. 3. 2018.

Rodičům budoucích prvňáčků i širší veřejnosti nabízíme možnost navštívit olomouckou větev jedinečného konceptu ScioŠkol.

Návštěvníci budou moci shlédnout prostory školy, sledovat proces výuky prvňáčků a projektové výuky starších dětí, promluvit si s vedením školy, průvodci i dětmi.

V případě zájmu se nahlaste předem na email aneta.antlova@scioskola.cz a vyberte si startovací čas (8:15 nebo 10:15), v který se do školy dostavíte. Kapacita je omezena z důvodu respektu vůči průvodcům a dětem.

Nebudeme brát zřetel na předem nepřihlášené návštěvníky.

Těšíme se na Vás!!!