publikováno: 8 / 3 / 2018

ScioŠkola Olomouc vás zve na Den otevřených dveří, který proběhne ve čtvrtek 15. 3. 2018.

Rodičům budoucích prvňáčků i širší veřejnosti nabízíme možnost navštívit olomouckou větev jedinečného konceptu ScioŠkol.

Návštěvníci budou moci shlédnout prostory školy, sledovat proces výuky prvňáčků a projektové výuky starších dětí, promluvit si s vedením školy, průvodci i dětmi.

V případě zájmu se nahlaste předem na email aneta.antlova@scioskola.cz a vyberte si startovací čas (8:15 nebo 10:15), v který se do školy dostavíte. Kapacita je omezena z důvodu respektu vůči průvodcům a dětem.

Nebudeme brát zřetel na předem nepřihlášené návštěvníky.

Těšíme se na Vás!!!

Vernisáž, 27. 6. 2018

Ve středu 27. 6. 2018 proběhne vernisáž výstupů projektů dětí ze ScioŠkoly Olomouc. Podrobnosti doplníme co nejdříve.