Robert Mazouch

průvodce – asistent pedagoga

Jsem člověk, který miluje výzvy a rád pracuje v kreativním prostředí. Velmi si vážím toho, že díky šťastným náhodám mohu být součástí týmu ve Scio škole Olomouc. Vyhovuje mi individuální přístup k dětem a baví mě podporovat je v jejich růstu. Řídím se heslem „nic není nemožné, bariéry a hranice jsou jen v naší hlavě“.

Na kombinovaném studiu dokončuji magisterský obor Aplikované pohybové aktivity a tělocvikářský modul. Jsem nadšený sportovec a divadelník – tato zvláštní kombinace mi dává možnost využívat a propojovat prvky, které jsou zdánlivě diametrálně odlišné. Více než deset let jsem se aktivně věnoval atletice, pak jsem začal s trénováním dětí a poté mě příležitost zavála k tréninku handicapovaných sportovců v paralympijském sportu boccia, kde slavíme úspěchy na národní i mezinárodní scéně. Divadlu jsem se začal věnovat na gymnáziu, jsem hrdým členem malých přerovských divadel Ervínovci a Dostavník. Mou velkou vášní je také poznávání zemí a kultur celého světa.

Projekt Edison

Jsme rádi, že na naší škole vítáme 4 mladé inspirativní lidi z Brazílie, Turecka, Maroka a Ruska, kteří jsou s námi ve škole celé 2 týdny od 10. – 21. 9. 2018.

Toto je možné díky..