Zuzana Šupíková

průvodkyně, metodička prevence

Vystudovala jsem anglický jazyk pro 2. stupeň ZŠ a speciální pedagogiku. Několik let jsem se věnovala učení na běžné základní škole, kde jsem především podporovala pozitivní vztahy ve třídách a starala se o děti, které potřebovaly speciální péči. V podporování a rozvíjení vztahů pokračuji i na Scioškole. V životě neustále hledám cesty, jak se obohacovat. Po absolvování různých kurzů jsem objevila prožitek jako proces, kterým se mohu učit a poznávat sama sebe. Ráda předávám dětem zkušenost, že je důležité vidět život jako změnu, které se není třeba bát.

Hlavu si nejlépe vyvětrám, když mě venčí pes, při thai-chi, kreslením mandal či jinou kreativní činností.

Projekt Edison

Jsme rádi, že na naší škole vítáme 4 mladé inspirativní lidi z Brazílie, Turecka, Maroka a Ruska, kteří jsou s námi ve škole celé 2 týdny od 10. – 21. 9. 2018.

Toto je možné díky..