Zuzana Vysloužilová

družina

Studuji 5. rokem učitelství občanské výchovy a přírodopisu. Práci s dětmi se věnuji od střední školy, kdy jsem začala trénovat krasobruslení, bruslení a inline bruslení. Strávila jsem rok ve Francii, kde jsem pracovala jako aupair a starala se o 3 děti. Práce s dětmi je pro mě zároveň i koníček, protože je to něco, co mě baví a dodává energii. V životě se snažím získávat hlavně zkušenosti a práce ve Scioškole je jednou z nich.

Mám ráda sport, přírodu a také si odpočinu u dobré knihy. Energii mi dodává moje rodina a přátelé, kteří jsou mojí velkou oporou.

Letní škola fyziky

Dnes začala týdenní Letní škola fyziky na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci zaměřená letos na optiku. Setkání se kromě studentů 3. ročníku (předmaturitního) ..