Školné

Školné od 1. ledna 2018 činí 5.800 Kč měsíčně, tedy 58 tisíc korun ročně. Je možné žádat o slevu na školném pro děti, které již naši školu navštěvují.

Všechny nově nastoupivší děti platí školné v plné výši. Tedy i děti, které nastupují do 1. ročníku od 1. 9. 2018.

V ceně školného je započítána účast dětí ve školní družině, strava je hrazena samostatně.

Školné za každý školní rok je hrazeno měsíčně předem, se splatností vždy do 20. dne předcházejícího měsíce. Školné je též možné uhradit jednorázově se splatností do 20. 8. daného roku.

Seminář Mysl adolescenta

Máte doma teenagera? Chcete, aby vyzrál ve spokojeného a zodpovědného dospělého? Chcete mu pomoci s tím, aby procesem dospívání prošel rychle a bez trvalých následků? Navštivte semi..