Zapojte se

Pokud jste odborníkem nebo odbornicí na nějaké specifické téma nebo jste student/studentka se živým zájmem o jiné než tradiční formy vzdělávání a máte pocit, že máte čím přispět dětem ve ScioŠkole, neváhejte nás oslovit a nabídnout nám svou spolupráci.

Počátkem školního roku 2016/2017 můžete tak s námi sdílet příjemné prostředí, pozorovat zapálené kolegy a především si prožít kontakt s jedinečným sociálním prostředím dětí, průvodců a rodičů, kteří dělají věci ne proto, že se to musí, ale protože je to prostě baví a protože vědí, proč to dělají!

Den otevřených dveří

ScioŠkola Olomouc vás zve na Den otevřených dveří, který proběhne ve středu 10. 1. 2018 v čase od 9:00 do 12:00 v prostorách školy na Horním náměstí 8 v Olomouci. Budoucí žáci a jej..