Zapojte se

Pokud jste odborníkem nebo odbornicí na nějaké specifické téma nebo jste student/studentka se živým zájmem o jiné než tradiční formy vzdělávání a máte pocit, že máte čím přispět dětem ve ScioŠkole, neváhejte nás oslovit a nabídnout nám svou spolupráci.

Počátkem školního roku 2016/2017 můžete tak s námi sdílet příjemné prostředí, pozorovat zapálené kolegy a především si prožít kontakt s jedinečným sociálním prostředím dětí, průvodců a rodičů, kteří dělají věci ne proto, že se to musí, ale protože je to prostě baví a protože vědí, proč to dělají!

Projekt Edison

Jsme rádi, že na naší škole vítáme 4 mladé inspirativní lidi z Brazílie, Turecka, Maroka a Ruska, kteří jsou s námi ve škole celé 2 týdny od 10. – 21. 9. 2018.

Toto je možné díky..