Zapojte se

Pokud jste odborníkem nebo odbornicí na nějaké specifické téma nebo jste student/studentka se živým zájmem o jiné než tradiční formy vzdělávání a máte pocit, že máte čím přispět dětem ve ScioŠkole, neváhejte nás oslovit a nabídnout nám svou spolupráci.

Počátkem školního roku 2016/2017 můžete tak s námi sdílet příjemné prostředí, pozorovat zapálené kolegy a především si prožít kontakt s jedinečným sociálním prostředím dětí, průvodců a rodičů, kteří dělají věci ne proto, že se to musí, ale protože je to prostě baví a protože vědí, proč to dělají!

Podpořte ScioNEškolu ve Frýdku-Místku

V září 2017 vznikla ve Frýdku-Místku nová komunitní ScioNEškola. Navštěvuje ji 36 dětí, má podporu rodičů, města i kraje, ale bohužel MŠMT nepovolilo její zápis do rejstříku ško..