Letní ScioTábor

Již druhý ročník Letního ScioTáboru pro děti.

23. 6. 2021| Michal Vodička

Tábor bude založený na celo-táborové hře, na “sebeobsluze” -  kdy budeme muset vařit, topit a štípat dříví, atd. a dále na volném programu ve formě “nabídka - poptávka” - každý průvodce, školák i skupina si může pro ostatní přichystat a navrhnout nějakou aktivitu (sport, rukodělnou aktivitu, hru v lese, výlet, cokoli dle fantazie) - ostatním to nabídnout a bude-li “poptávka”, věc se zrealizuje. Podobný koncept táboru jsme si ověřili již v minulém roce, letos se jsme se ale do samotné přípravy programu více zapojili i středoškoláci ze ScioŠkoly.

Popis programu již napovídá, že tábor bude probíhat ve skautském tábořišti, spát budeme v podsadových stanech, potřeba tak budou vlastní spacáky a karimatky, dále ešusy, budeme vařit v polní kuchyni a záchod bude suchý.

Termín: 31. července až 7. srpna

Místo: tábořiště u obce Červená Řečice (okres Pelhřimov)

Cena: 4 500,-Kč, potřeba zaplatit do příštího úterý 29. 6. Přihlášky se ovšem uzavírají již o dva dny dříve, a to v neděli 27. 6. odevzdáním/posláním tohoto dokumentu Anetě Antlové.

Více informací naleznete na webové stránce k táboru: https://www.scioskoly.cz/blog-ze-zivota-scioskol/sciotabor-2021/